Hakkımızda

2012 yılında Ankara’da kurulan firmamız, İzmir ve İstanbul’da şubesi ile kurulduğu günden itibaren sürekliliğini emin adımlarla sürdürmektedir.

Bir DAİKİN PRO Bayii olan KÜRESEL MEKANİK MÜHENDİSLİK  Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Yangın, Mekanik Tesisat alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz, Doğalgaz sektöründe de elde etmiş olduğu başarılardan dolayı yükselişine devam ediyor. Kuruluşundan bu yana geçen süre zarfında başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye genelinde birçok başarılı işlere imza atmış ve 7 yıl gibi kısa bir sürede önemli yollar katetmiştir.

Firmamız, Daikin Yetkili Bayi ve Radyal Alüminyum Radyatör Yetkili Bayidir. İzmirgaz Yetkili Firmasıdır. Başkentgaz Yetkili Firmasıdır. 

Kombi, Split Klima ile bireysel ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarınıza çözümler sunabildiğimiz gibi Yoğuşmalı Kombi, Kazan , Yoğuşmalı Kaskad Kazan , Multi Split Klima , VRV – VRF Klima, Soğutma Grupları, Isı Pompası, Merkezi iklimlendirme ihtiyaçlarınıza çözümler sunabilen geniş ürün gamına sahip bir taahhüt firmasıyız.

Doğalgaz Tesisat Proje , Isıtma Soğutma sistemleri, Yangın Tesisatı, Havalandırma Kanalı ihtiyaçlarınızda çözüm merkezidir.

Pek çok kurum, kuruluş ve şirketlerle çalışmalarımızda vermiş olduğumuz kaliteli ve titiz hizmetin haklı gururunu yaşıyor, yaptığımız her hizmetin arkasında durma prensibi ile hareket ediyoruz. Bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ve başarılarla geleceğe daha emin adımlarla yürüyoruz…